W dniu 26 sierpnia 2019 od godziny 17.00 na stanicy w Kruszy do odstrzału dopisywane będą jelenie byki.
Zasady przyznawania jeleni byków jak w dwóch minionych sezonach.

Decyzje zarządu koła co do zasad przyznawania odstrzałów na jelenie byki w sezonie łowieckim 2019/2020

1. Zezwolenia na pozyskanie jeleni byków wydawane będą dla członków, którzy wykonują prace na rzecz koła oraz nie zalegają  z  żadnymi płatnościami na rzecz koła.

2. Po dokonaniu odstrzału jelenia byka należy niezwłocznie powiadomić łowczego sms-em podając formę poroża oraz dokonać wpisu na karcie  informacyjnej i w książce pozyskania zwierzyny. Ma to na celu niedopuszczenie do przekroczenia planu pozyskania jeleni byków.

3. Prawidłowy odstrzał byka , zgodnie z wydanym upoważnieniem  upoważnia myśliwego do otrzymania  zezwolenie na odstrzał drugiego byka.

4. Na jelenie łanie i cielęta  w tym sezonie zaczynamy polować od 20 września.

Zaległości  w opłatach na rzecz koła  lub niesprawne urządzenia łowieckie przydzielone kolegom spowodują ,że odstrzał na byka zostanie wstrzymany do momentu uregulowania  zadłużenia  lub (i) wyremontowania  niesprawnych ambon. W sprawach finansowych prosimy o kontakt ze skarbnikiem , w sprawach ambon z vice-łowczym.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza zgodę użytkownika. Więcej informacji