Koledzy;

Zarząd koła bardzo prosi o zgłaszanie się do łowczego wszystkich myśliwych dysponujących nowoczesnym sprzętem optoelektronicznym umożliwiającym nocne polowania na dziki.
Koledzy, sprzęt ten ,obecnie zalegalizowany do użytku na terenie całego kraju pomoże nam w realizacji tak planu podstawowego jak i w narzuconych dodatkowo odstrzałach.tzw. sanitarnych, a także w sposób niespotykany dotychczas pozwoli walczyć z lawinowo narastającymi szkodami w uprawach, co generuje wciąż większe roszczenia odszkodowawcze rolników.
Koledzy posiadający nokto i termowizję wyznaczeni zostaną do intensywnego polowania na wiosennych zasiewach, zwłaszcza kukurydzy. Odstrzał dzików na uprawach szczególnie wrażliwych nie będzie w jakikolwiek sposób limitowany przez zarząd kola. Jednym czynnikiem limitującym mogą być ewentualnie Wasze sumienia i etyka.
Uchronienie zasiewów jest priorytetem koła w sytuacji, gdy tegoroczne przychody koła pozostają wielką niewiadomą a wydatki w dużej mierze zależą od naszego zaangażowania. 
Noktowizja i termowizja w posiadaniu kolegów może mieć kluczowe znaczenie dla być albo nie być naszego koła.
Prosimy o poważne podejście do sprawy, nie wstydźcie się tego ,że macie i używacie nowoczesnych technologii bo nie ma się czego wstydzić.

                                                                                                                                                                               Zarząd koła

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza zgodę użytkownika. Więcej informacji