Koledzy 

W związku z wciąż trwającą pandemią Coronawirusa jesteśmy zobligowani do podjęcia działań zmierzających do wdrożenia w naszym kole Elektronicznej Książki Polowań , która wkrótce zastąpi tradycyjną, papierową książkę wpisów na polowanie.
Ma to na celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania wirusa miedzy nami ale także usprawnienie i ułatwienie wpisów na polowania oraz sprawozdawczości, obniżkę kosztów polowania, co, mamy nadzieję  spowoduje intensyfikację polowań w naszym obwodzie. 
Prace nad wdrożeniem książki i jej konfiguracją dla naszego obwodu ruszyły pełną parą. O ich zakończeniu i uruchomieniu książki elektronicznej zostaną koledzy powiadomieni w stosownym czasie. 
Zarząd zdecydował się na wdrożenie książki opracowanej przez PZŁ pod nazwą EKEP powiązanej z systemem używanym w PZŁ, a nie książki oferowanej przez komercyjnych producentów oprogramowania.
W celu sprawnego wdrożenia EKEP każdy myśliwy musi uzyskać drogą elektroniczną dostęp do systemu KŁ - login i hasło do pierwszego logowania. 
Elektroniczny wniosek o nadanie uprawnień w systemie KŁ jest dostępny pod tym linkiem  Wniosek
We wniosku , po wypełnieniu danych osobowych każdy myśliwy musi zawnioskować o dostęp jako "myśliwy" zaznaczając odpowiednia kratkę oraz jako "użytkownik EKEP". Pozostałe role są dostępne dla członków zarządu koła.
Następnie należy zaznaczyć kratki dotyczące przetwarzania danych osobowych i oświadczenie (na dole strony) a także zaznaczyć pole "nie jestem robotem"
Na koniec należy wcisnąć przycisk "wyślij".
Po rozpatrzeniu wniosku otrzymacie koledzy na swoje adresy email  Loginy i hasła do pierwszego logowania w systemie, które należy zachować.
Powyższą , prostą procedurę ilustruje krótki filmik instruktażowy pokazujący krok po kroku jak uzyskać dostęp do systemu. Film jest dostępny pod linkiem Film instruktażowy
Na razie to tyle. O dalszym postępie prac wdrożeniowych będziemy informować.
Starsi wiekiem myśliwi oraz ci, którzy nie czują się na siłach przeprowadzić powyższą procedurę samodzielnie mogą zwracać się o pomoc do sekretarza lub skarbnika koła , czy po prostu młodszych ,bardziej biegłych "elektronicznie" myśliwych.
Sprawę prosimy potraktować poważnie bo chcemy zacząć polować z zastosowaniem EKEP jak najszybciej.

                               Zarząd koła " Dziczy Las" Swobnica
                                                                                                                                                   


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza zgodę użytkownika. Więcej informacji