Zarząd Koła informuje kolegów ,że prace nad wdrożeniem książki elektronicznej EKEP dobiegają końca.
W nadchodzącą niedzielę ,to jest 7 czerwca zostanie ona uruchomiona i oddana do dyspozycji kolegów.
Wiąże się to z obowiązkiem zdania posiadanych dotychczas "zielonych" druków odstrzału. Zachowują one ważność tylko do niedzieli , do godziny 9.00 rano.
Nowe odstrzały , które umożliwią zapis na polowanie w książce elektronicznej oraz odstrzały sanitarne będą wydawane przez łowczego na stanicy w Kruszy ,w niedzielę w godzinach od 16.00 do 18.00, wyłącznie po zdaniu starego odstrzału.
Od niedzieli nie będzie innej możliwości zapisu na polowanie niż zapis elektroniczny. Książka papierowa znika!
Koledzy, którzy do niedzieli nie zalogują się w systemie (a jest jeszcze 9 takich osób)  będą pozbawieni możliwości polowania. 
Przypominamy ,że pod linkiem Film instruktażowy jest możliwość zapoznania się ze sposobem zapisywania się na polowania w książce elektronicznej EKEP.
Zarząd informuje również ,że przy okazji prac nad uruchomieniem EKEP wprowadzone zostały pewne istotne zmiany w granicach łowisk.
Dotyczą one łowisk 2/1 i 2/2, 3/1 i 3/2 , 1/2 i 2/5
Prosimy o zapoznanie się kolegów z nowym przebiegiem granic - widoczne one będą na mapie naszego obwodu. Ma to kluczowy wpływ na nasze bezpieczeństwo podczas wykonywania polowań - zwłaszcza w porze nocnej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza zgodę użytkownika. Więcej informacji