Koledzy ,

      zbliża się rozpoczęcie sezonu na jelenie byki. Zezwolenia dla selekcjonerów wydawane będą podczas obowiązkowego przystrzelania broni połączonego z treningiem strzeleckim, które odbędzie się w najbliższą niedzielę tj 23 sierpnia 2020 na strzelnicy " Krzywy Dzik " w Nowogardzie.
Początek  treningu o godzinie 9.30. 
     
W ubiegłych kilku sezonach udawało nam się uniknąć prowadzenia indywidualnych komercyjnych polowań na jelenie byki ,jednak niepewna sytuacja makroekonomiczna i brak pewności co do możliwości zorganizowania polowań pędzonych dla cudzoziemców w okresie jesienno-zimowym zmusiła zarząd do podjęcia nie do końca chcianej decyzji  o sprzedaży polowań na byki w okresie rykowiska.

O organizacji w/w polowań , ich terminach i konsekwencjach z nimi związanych dla naszych myśliwych będziemy informować na bieżąco.

Poniżej uchwały zarządu w w/w sprawie.

Koledzy mający zaległości w pracach lub finansowe mają już tylko kilka dni na ich uregulowanie.

Ponadto, informujemy o zmianie kryteriów selekcji byków  ! - selekcjonerów prosimy o zapoznanie się ze zmianami pod linkiem nowe kryteria


       Decyzje zarządu koła z dnia 17.08.2020 r.

 

 

  1. Zezwolenie na pozyskanie jeleni byków otrzymują osoby rozliczone finansowo z kołem oraz mające wykonane i rozliczone prace.

 

  1. Nie rezerwujemy jeleni byków na polowania zbiorowe dewizowe, aby nie spowalniać wykonania planu odstrzału.

 

  1. Wpisu na polowanie indywidualne na czas rykowiska dokonuje się od godz. 16.30 do godz. max 9.00 rano.

 

  1. Uprawnieni myśliwi spełniający kryteria zawarte w pkt. 1 otrzymają zezwolenie na pozyskanie 2 jeleni byków- selekcyjny i łowny.

  2. Na indywidualne polowania dewizowe planuje się do pozyskania max 10 jeleni byków.


          "Darz Bór"

                                                                                                                  Zarząd koła             
                                                                     

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza zgodę użytkownika. Więcej informacji